Kupuj ze zniżką

Aloe Heat Lotion Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca

Oferta » Codzienna pielęgnacja|Codzienna pielęgnacja » pielęgnacja ciała

Aloe Heat Lotion
Aloe Heat Lotion
czekamy na dostawę
Dostępność:NIE
Ocena:2.63, Głosów:180

UWAGA: Produkt wycofywany ze sprzedaży - sprzedajemy tylko do wyczerpania zapasów!

Podstawowe cechy produktu:

  • przynosi ulgę w dokuczliwych dolegliwościach takich jak: bóle stawowe, „korzonki”, bóle mięśniowe, nerwobóle i inne
  • łącząc z delikatnym masażem, uzyskujemy efekt przyjemnego, kojącego ciepła
  • przyspiesza likwidowanie skutków różnego rodzaju kontuzji
  • znakomita także przy przeziębieniach


 
Aloeswa Emulsja Rozgrzewająca idealnie nadaje się szczególnie po całym aktywnym dniu, kiedy nasze mięśnie są zmęczone i obolałe. Gęsta emulsja zawiera substancje rozgrzewające, co sprawia, że doskonale wspiera masaż obolałych mięśni i suchej skóry. Aloe Heat Lotion posiada neutralne pH i jest przeznaczony do kojącego, relaksującego masażu.
Właściwości penetrujące Aloe Vera pomogą ukoić mięśnie po każdym wysiłku fizycznym!
 

Coraz więcej osób bardzo dba o to, aby Aloesowa Emulsja Rozgrzewająca znajdowała się stale w domowej apteczce. Jej użycie wraz z delikatnym masażem dostarcza obolałym tkankom miłego, kojącego ciepła, co pomaga łatwiej znieść ból zarówno tak zwanych "korzonków", jak i naciągniętych mięśni czy dotkniętych artretyzmem stawów.

 
Wchodzący w skład Emulsji salicylan metylowy - bliski krewny dobrze nam znanej aspiryny - działa lekko przeciwzapalnie zwłaszcza, że skojarzono go z naturalnymi właściwościami miąższu aloesowego i olejku z eukaliptusa. Dzięki takiemu składowi sięgamy chętnie po Aloesową Emulsję Rozgrzewającą także i przy pierwszych objawach grypy oraz przeziębienia.


Działanie rozgrzewające Emulsji wpływa relaksująco na mięśnie, o czym dobrze wiedzą sportowcy - i zawodowcy, i amatorzy. Niekiedy dobrze jest poprzedzić użycie Aloesowej Emulsji Rozgrzewającej naniesieniem na skórę niewielkiej ilości Aloe First.

 

OPAKOWANIE: 118 ml