Kupuj ze zniżką

Aloe Body Toner Aloesowy krem tonizujący

Oferta » Codzienna pielęgnacja|Codzienna pielęgnacja » pielęgnacja ciała

Aloe Body Toner
Aloe Body Toner
Produkt Wycofany
Dostępność: NIE
Ocena:3.03, Głosów:111

 

Podstawowe cechy produktu:

  • upiększa skórę i czyni ją mocniejszą
  • silnie nawilża i wzmacnia skórę
  • walczy z cellulitem
  • redukuję tkankę tłuszczową
  • dotlenia i odżywia tkank, poprawia mikrokrążęnie


 
Aloe Body Toner jest aloesowym preparatem w stu procentach naturalnym. W jego działaniu wykorzystano bowiem wszystkie niezwykłe cechy miąższu aloesowego. Nawilża, koi podrażnienia, regeneruje tkanki, skuteczne zabezpiecza przed szkodliwymi wpływami środowiska zewnętrznego, usprawnia funkcje komórkowe.

W nowoczesnej kosmetologii wszystkie te działania noszą wspólną nazwę : TONIZACJA - stąd nazwa kremu "aloesowy tonizator ciała". Uwieńczeniem prawidłowo przeprowadzonej tonizacji jest piękna, jędrna skóra, bez śladu cellulitu oraz miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej. Aby uzyskać ten efekt, dodano do miąższu aloesowego naturalne substancje i ekstrakty z ziół o znanym już działaniu tonizującym - bluszczu, tawuły, powojnika, skrzypu   i morszczynu.

W Aloesowym Kremie Tonizującym znajdują się również naturalne substancje o działaniu miejscowo rozgrzewającym - olejek cynamonowy i wyciąg ze specjalnego gatunku ostrej papryki. Wszystko to zmieszane we właściwych proporcjach z miąższem aloesowym sprawia, że używając Aloesowego Kremu Tonizującego zgodnie z instrukcją do Aloesowego Zestawu Tonizującego można "wyrzeźbić" sylwetkę w całości lub wybranych miejscach oraz wydać ostateczną walkę cellulitowi. Aby uzyskać ten efekt stosuje się Aloesowy Krem Tonizujący wraz z owijaniami specjalną folią (wchodzącą w skład Aloesowego Zestawu Tonizującego), której zadaniem jest zatrzymanie ciepła ciała przy skórze, gdyż proces tonizacji przebiega najsprawniej w lekko podwyższonej temperaturze.

Sposób użycia:
Cienką warstwę kremu nałożyć na tonizowane miejsce, następnie owinąć dołączoną do zestawu folią, nie zaciskając jej na ciele. Po godzinie usunąć folię, a resztę emulsji dokładnie wmasować. Nie używać kremu bezpośrednio po kąpieli. Nie stosować na biust, twarz, szyję. Najlepiej tonizację poprzedzić zastosowaniem Aloe First.

Opakowanie: 113ml