Kupuj ze zniżką

Aloe Body Conditioning Creme krem pielęgnacyjny

Oferta » Codzienna pielęgnacja|Codzienna pielęgnacja » pielęgnacja ciała

Aloe Body Conditioning Creme
Aloe Body Conditioning Creme
Produkt Wycofany
Dostępność: NIE
Ocena:3.15, Głosów:102

Podstawowe cechy produktu:

  • walczy z cellulitem
  • może być używany także poza Zestawem Tonizującym jako element codziennej dbałości o młody i piękny wygląd ciała
  • skuteczny jako krem do masażu odchudzającego
  • wygładza i doskonale nawilża naskórekKrem  Aloe Body Conditioning ma zapach cynamonu jego lekka konsystencja jest przedłużeniem efektu tonizacji rozpoczętej po użyciu Aloesowego Kremu Tonizującego. Aloesowy Krem Pielęgnacyjny nakłada się w przerwach między kolejnymi owijaniami oraz na te miejsca, w których nie stosuje się Kremu Tonizującego. Podobnie jak i w innych elementach tego zestawu, w Kremie Pielęgnacyjnym została wykorzystana możliwość bezpośredniego działania miąższu aloesowego na skórę, tkankę łączną, a nawet wierzchnią warstwę podskórnej tkanki tłuszczowej.


Krem  Aloe Body Conditioning Creme - to wspaniałe połączenie naturalnego działania aloesu ze starannie dobranymi ziołami oraz rozgrzewającą akcją olejku cynamonowego wraz z wyciągiem ze specjalnego gatunku ostrej papryki. Efektem tak zaplanowanej pielęgnacji jest usprawnienie regeneracji, oczyszczania się z toksyn zarówno skóry jak i tkanek bezpośrednio z nią powiązanych oraz ułatwianie zewnętrznej warstwie adypocytów pozbycia się przynajmniej   części swojej tłuszczowej zawartości.

 
Wielką zaletą Aloesowego Kremu Pielęgnacyjnego jest to, że może on być używany również poza zestawem tonizacyjnym, jako element codziennej dbałości o piękny i młody wygląd ciała. Można go nakładać po porannej lub wieczornej kąpieli lub spróbować dołączyć do innych działań pielęgnacyjnych jak np. masaż relaksacyjny lub odchudzający. Może być też używany do pielęgnacji całego obszaru wokół bioder, nóg lub tych części ciała, których nie powinno się owijać.

Opakowanie: 113ml