Kupuj ze zniżką

Aloe Lotion - Emulsja Aloesowa

Oferta » Codzienna pielęgnacja|Codzienna pielęgnacja » pielęgnacja ciała

Aloe Lotion
Aloe Lotion
brak
Wycofana z oferty
Ocena:2.71, Głosów:91

 

Podstawowe cechy produktu:

  • doskonale nawilża skórę
  • idealny po kąpieli słonecznej
  • walczy z kłopotami skórnymi: podrażnienia, odparzenia, pierzchnięcia naskórka, świąd lub opuchnięcia pourazowe
  • może być używana wspomagająco w zapobieganiu i zwalczaniu odleżyn
  • znakomite efekty przynosi nałożona na skórę przed masażemEmulsja Aloesowa Aloe Lotion to sztandarowy produkt firmy Forever Living. Preparat powstał z połączenia czystego, naturalnego miąższu aloesowego z substancjami łagodnie natłuszczającymi skórę, jak na przykład: alantoina i lanolina, naturalna witamina E oraz olejek jojoba. Takie lekkie kremy, jak Emulsja Aloesowa określa się czasem mianem emulsji typu olej w wodzie, z tym, że frakcję wodną stanowi w tym przypadku prawie wyłącznie miąższ Aloe vera.


Emulsja Aloesowa Aloe Lotion dba o właściwy rozwój naturalnej flory bakteryjnej skóry, przez co chroni ją przed infekcjami z zewnątrz, także grzybiczymi. Frakcja tłuszczowa Emulsji zmiękcza naskórek i znakomicie radzi sobie z pielęgnacją suchej skóry. Emulsja ta jest bardzo dobrze wchłaniana przez skórę, w razie potrzeby można ją więc nakładać na to samo miejsce wielokrotnie. Użyta jako balsam do ciała po porannej kąpieli zapewni uczucie niezwykłego komfortu, nie grożąc zatłuszczeniem garderoby.

 
Dla stosowania Emulsji Aloesowej nie istnieją ograniczenia wiekowe, gdyż równie dobrze może przydać się podrażnionej od pieluszek pupce niemowlęcej, jak i spierzchniętym dłoniom lub nadmiernie twardniejącym piętom starszych członków rodziny. A ponieważ co dzień spotykają nas drobne, choć dokuczliwe kłopoty ze skórą, dobrze jest mieć niezawodną Emulsję Aloesową zawsze gdzieś pod ręką!

Sposób użycia:
Nałóż na skórę delikatnie masując. Przy szybkim wchłonięciu kremu, nałóż emulsję powtórnie.

Opakowanie: 118ml