Kupuj ze zniżką

Oferta

 • Vanilla_Shake_Final-XL.jpg

  Kontrola wagi

  Obecnie coraz więcej osób świadomych jest konieczności kontrolowania swojej wagi, prowadzenia zdrowego stylu życia i przestrzegania właściwej diety. A jaka ta dieta być powinna? Smaczna, nieskomplikowana, dodająca energii i... ujmująca kilogramów. Właśnie taka jak produkty FLP służące kontroli wagi! Mogą Ci one pomóc uzyskać i utrzymać harmonijną sylwetkę.

 • pielegnacja_na_codzien.jpg

  Higiena na co dzień

  Forever Living Products połączyło korzystne właściwości miąższu Aloe Vera ze składnikami najwyższej jakości, by zaoferować Państwu gamę niezrównanych codziennych produktów pielęgnacyjnych. Z naszymi produktami można doświadczć dobrodziejstw aloesu na własnej skórze - od stóp do głów. Emulsje i balsamy, szampony i mleczka - piękny wyglądem i świetne samopoczucie z naszą pełną gamą codziennych produktów pielęgnacyjnych!

 • napoje_aloesowe.jpg

  Napoje aloesowe

  Najważniejszym warunkiem efektywnego działania wzmacniającego napoju aloesowego jest wysoka zawartość czystego miąższu, pozyskanego z liści roślin co najmniej 4-letnich. Aby wprowadzony do sprzedaży napój był absolutnie bezpieczny w używaniu na co dzień, musi być bardzo dokładnie oczyszczony z aloiny i emodyny – dwu substancji o działaniu przeczyszczającym, znajdujących się w skórce liścia aloesowego – i tak właśnie jest w przypadku wszystkich napojów aloesowych Forever Living Products. Zawartość czystego miąższu Aloe barbadensis (stabilizowanego miąższu Aloe vera) waha się w granicach 89 – 97,4%. Potwierdzona wynikami badań laboratoryjnych zawartość aloiny i emodyny nie przekracza 5 ppm (ang. parts per milion). Miąższ Aloe vera to wspaniały dodatek do codziennej diety, służący wzmocnieniu i poprawie kondycji całego organizmu!

 • pielegnacja_skory[1].jpg

  Codzienna pielęgnacja

  Skóra stanowi pierwszą podstawową barierierę ochronną w naszej codziennej walce z zanieczyszczeniami oraz innymi środowiskowymi czynnikami drażniącymi, dlatego do jej ochrony i wzmocnienia musimy podchodzić ze szczególną troską. Główną, tradycyjną zaletą aloesu jako produktu naturalnego jest kojenie skóry. Forever Living stworzył unikalne, różnorodne produkty o naturalnym działaniu, które dbają o odpowiednie nawilżenie skóry i dostarczają jej witamin. Produkty pielęgnacyjne mogą pomóc przeciwdziałać nieprzyjaznym efektom działania otaczającego nas środowiska, a ich marka poparta jest Pieczęcią Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu.

 • Suplementy_diety.jpg

  Suplementy diety

  Zdrowie to przede wszystkim odpowiednie odżywienia. Przy dzisiejszych metodach uprawy, które pozbawiają glebę naturalnie w niej obecnych substancji mineralnych, nie możemy już polegać wyłącznie na pożywieniu, jako kompletnym źródle witamin i minerałów potrzebnych naszemu organizmowi. Coraz więcej osób sięga po suplementy diety, by zapewnić sobie odpowiednią ilość ważnych substancji odżywczych, które mogą poprawić jakość zdrowia.

  Forever Living dostarcza odżywcze suplementy diety, które tworzone są w oparciu o najwyższej jakości składniki, pochodzące z najlepszych źródeł i wytwarzane z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanej technologii. Każdy produkt zachowuje pierwotną wartość odżywczą, wspierając zarówno dobre zdrowie, jak i spokój umysłu.

 • produkty pszczele

  Produkty pszczele

  Wszystkie produkty pszczele Forever Living Products pochodzą z pasiek znajdujących się na terenach  ekologicznie czystych, gdzie nie występują „cywilizacyjne” zanieczyszczenia gleby ani powietrza i gdzie nie używa się żadnych pestycydów. Fachowa opieka nad rodzinami pszczelimi, nowoczesny sprzęt i metody pozyskiwania bezcennych produktów pszczelich oraz surowe przestrzeganie higieny w zakładach przetwórczych sprawiają, że dostajesz do rąk produkt idealnie czysty, w 100% naturalny, o nieocenionych wprost wartościach odżywczych.

 • Sonya Skin Care

  Sonya Skin Care

  Sonya to esencja czegoś więcej niż po prostu piękna; to wyraz młodzieńczości, zachwytu i miłości. Składniki naszego zestawu do pielęgnacji cery, wśród których znajdziesz Aloe Vera, ekstrakty owocowe, białą herbatę i znakomite substancje nawilżające, są darem dla twojej skóry. Pomagają jej odzyskać młodość i przywrócić naturalne nawilżenie.

 • zestaw

  Zestawy Vital5

  W profesjonalnych zestawach Touch of Forever znajdziesz wszystko, czego ci potrzeba - ekskluzywne, najwyższej klasy produkty, zestawy informacyjne i szkoleniowe. Składy mogą ulec zmianie.

Sortuj wg: